trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 

ACİLBİLGİSAYAR.NET olarak masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, kamera ve güvenlik sistemleri, web tasarımı, SEO danışmanlığı ve network çözümleri alanlarında müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Her markaya ait olan bilgisayar, kamera ve güvenlik sistemlerinin kurulumlarını yapıyor, bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Dileyen müşterilerimizin adresine gidiyor ve yerinde hizmet seçeneğini sunuyoruz.

Bilgisayar ve güvenlik sistemleri hizmetleriyle birlikte acilbilgisayar.net olarak web tasarımı ve yazılımı konusunda çözümler sunuyor, müşterilerimizi SEO çalışmaları sayesinde hedeflenirine ulaştırıyoruz. 1999 yılından beri sektörde aktif olarak çalışıyor, edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerle her zaman daha iyi bir hizmet sunmak için teknolojiyi takip ediyoruz. Cep telefonu tamirinden, bilgisayar onarımına, e-ticaret sitesi tasarımından SEO çalışmalarına kadar tüm çözümler için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Misyonumuz

 

ACİLBİLGİSAYAR.NET olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı öncelikli misyonumuz olarak benimsiyor, müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerde farkımızı koruyoruz. Bireysel ve kurumsal müşterilerimize en iyi çözümleri sunarken daima yaratıcılığı hedefliyor, özgün çalışmalarımızla tercih edilebilirliğimizi arttırıyoruz.

Farklı sektörlere ve farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hizmet sunduğumuz firmamızda daima hızlı çözümler sunmak için faaliyet gösteriyoruz. Bilgisayar bakım, onarım ve tamirinden, cep telefonu bakım, onarım ve tamirine, güvenlik sistemleri bakım onarımından web sitesi tasarımına kadar pek çok alanda faaliyet gösteriyor, müşterilerimize bütünleşik hizmetler sunuyoruz. Özellikle kurumsal firmalar için tüm sorunlara karşı çözümleri tek bir adreste topluyor, daha hızlı, daha ekonomik ve daha kaliteli hizmeti mümkün kılıyoruz.

Vizyonumuz

 

ACİLBİLGİSAYAR.NET olarak tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde sunmayı amaç ediniyor ve bu amacımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak her geçen gün alanımızdaki gelişmeleri takip ediyor ve hizmet kalitelimizi arttırıyoruz. Piyasa koşullarına göre en iyi ve en kaliteli hizmeti, ekonomik olarak sunuyor tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha kusursuz çözümler sunmak için çalışıyoruz.

ACİLBİLGİSAYAR.NET‘in alanında uzman ve deneyimli ekibiyle, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yerinde hizmet de veriyor, böylelikle daha hızlı çözümlerin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Üstün hizmet anlayışımız ile web tasarımından internet sitesi kurmaya, SEO çalışmalarından bilgisayar bakım ve onarımlarına kadar faaliyet gösteriyor, sektörde tek çatı altında bütün çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Whatsapp
Acil BİLGİSAYARCI - Bilgisayar TEKNİK SERVİSİ
Acil BİLGİSAYARCI - Bilgisayar TEKNİK SERVİSİ
Merhaba,Acil BİLGİSAYAR Teknik SERVİSİ'ne Hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?